Evinizin siz eve girmeden önce klimayı açmasını, günün çeşitli saatlerinde dış ortam ve sizin vücut sıcaklığınıza göre sıcaklığı ayarlamasını, hava karardığında perdeleri kapatmasını, siz bir odadan diğerine geçtiğinizde aydınlatmayı ayarlamasını istemez misiniz.

akıllı ev sistemi seçimi

Bir çok sistem bir arada bulunur ve tüm bu sistemlere tek bir noktadan erişim mümkündür. Ev otomasyonu (Perdeler, ışıklar, gaz/su vanaları, garaj kapısı kontrolleri), Alarm Sistemi (hareket sensörleri, kapı manyetikleri, siren) Kamera Sistemi (iç ve dış mekan görüntü algılayıcılar, ve kayıt cihazları), Ses sistemleri (Ev sinema sistemleri ve diğer ses sistemleri), Ev ısı sistemleri (ısıtma ve soğutma), Tüm bunları barındıran akıllı ev sistemine, istenilen her yerden erişilebilir ve sistem her yerden kontrol edilebilir.

firma seçimi

Güvenliğiniz için bizi arayarak ilk adımı siz atın. Deneyimli teknik ekibimiz ücretsiz olarak yer keşfini yapsın Gerek kullanılan ürünlerin kalitesi, gerekse montaj safhasındaki birinci sınıf işçilik ile 7/24 kesintisiz güvenligin keyfini çıkarın