Web tasarım hizmetleri

Yepyeni tasarımlarımızla rakiplerinizden daima 1 adım önde olun. güncel ve kullanışlı kontrol paneli ile dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. İnternet dünyasında da bir ofisim olsun diyorsanız ve sektörünüzde yer edinmek istiyorsanız hemen bizi arayın. Size google’da bir kimlik kazandıralım. 

E-ticaret

E-ticaret denince akla gelen türkiyenin yerli yazılım firması akınsoft yaptığı çalışmalarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Güven, hızlı işlem,kullanışllı arayüz ve dahaa birçok özellikleri ile türkiyenin gururu…

ÖZELLİKLER

ÜRÜN YÖNETİMİ

Ürün yönetimi dendiğinde aklınıza gelen tüm kavramları unutun. Zor ve karmaşık gibi görünen bu konuyu çok daha kolay, hızlı ve zevkli hale getirmek AKINSOFT E-Ticaret sistemleri ile mümkün.

B2B VE B2C YÖNETİMİ

Günümüz teknolojisinde önemli olan bir diğer konu da e-ticaret sistemleri ile sosyal medya bağlantıları. İnsanlar üye olmak yerine Facebook’la login olmayı tercih ederek daha hızlı bir şekilde işlem yapmayı tercih etmekte.Bayi ve müşteri yönetimini etkin bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar

SEO OPTİMİZASYONU

Günümüzde e-ticaret sitelerini rakiplerden öne çıkaran en önemli faktörlerin gözle görülmeyen gizli kahramanı SEO optimizasyonudur. Arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak ancak SEO optimizasyonu ile mümkün olabilir. Bunun için gerekli altyapıyı ise AKINSOFT E-Ticaret sizlere sunmaktadır.

TEMA TASARIMI

Bir web siteyi cazip kılan en önemli özelliklerden birisi de sitenin görsel açıdan güven vermesidir. Kullanımı karışık, basit ve zor görünen sitelerde ziyaretçiler çok uzun süre kalmayabilirler.

PROMOSYON YÖNETİMİ

Rekabetin yaygın olduğu bir dönemde e-ticaret işi yapmak gerçekten zor ve süreç isteyen bir konu. Ancak yapacağınız promosyon yönetim sistemleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekebilir, sizi tercih etmeleri için cezbedici tekliflerde bulunabilirsiniz. Toplam tutar veya bazında promosyon

FİYAT KARŞILAŞTIRMA SİTELERİ

İnsanların bilinçlenmesiyle rekabet piyasası da farklı bir boyuta ulaştı. Öyle ki bir ürün almadan önce tüm özelliklerini inceler, fiyatlarını diğer sitelerle kıyaslar ve bütçemize uygun olanı tespit eder olduk. Akınsoft Yeni Nesil E-ticaret ile ürünleriniz aşağıdaki fiyat karşılaştırma sitelerinde yerini alsın.

SİPARİŞ YÖNETİMİ

Müşterilerinizin oluşturduğu siparişleri kolaylıkla ve detaylı bir şekilde takip etmenize olanak tanıyan sipariş yönetim sistemi, sipariş teslim edilene kadarki tüm süreçlerinizi kontrol altında tutmayı sağlar.

ÖDEME SİSTEMLERİ

İyi bir e-ticaret sistemi, siparişin hemen sonrasında sanal poslarınız üzerinden ödeme alarak siparişin hayata geçmesini sağlayandır. İhtiyaç duyabileceğiniz ödeme seçenekleri ve sanal poslarla entegrasyon için Akınsoft Yeni Nesil E-ticaret işletmenizi her şeyi olmaya aday.

SANAL PAZAR ENTEGRASYONLARI

Günümüzde işletmeler satışlarının ciddi bir aşamasını sanal Pazar yerleri üzerinden sağlıyor. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm sanal pazar yerleri ile entegrasyon ise AKINSOFT Yeni Nesil E-Ticaret ile sandığınızdan daha kolay.

MOBİL UYUMLULUK

Günümüzde teknoloji alanındaki her konu artık mobil uyumlu hale getirildi.E-Ticaret programı da opsiyonel olarak sunulan Mobil Uygulama modülü satın alınması ile uygulama kurulumlarını sağlamaktadır.

XML ENTEGRASYONU

Tedarikçilerinin verdikleri XML dosyaları ile sisteminize hızlı bir şekilde ürün ekleme avantajından faydalanmak istemez misiniz? Üstelik ihtiyaç duyduğunuz XML dosyası listede yer almıyorsa manuel olarak ekleyebilirsiniz.Akınsoft bunu kolaylıkla yapmanızı sağlar.

TİCARİ PROGRAM ENTEGRASYONLARI

E-Ticaret sistemini tek başına kullanmak büyük işletmeler için yeterli gelmeyebilir. Bu tür durumlarda muhasebe programlarıyla entegrasyon sağlayarak ilerlemenin önemi başlar. AKINSOFT E-Ticaret sisteminizi WOLVOX ERP programı ile entegrasyonlu kullanarak bu eksikliğinizi giderebilirsiniz.