Network ağı altyapısı projelendirme, planlama ve uygulama işlemleri anahtar teslim yapılmaktadır. Mevcut ağların analizleri, performans izlenmesi ve raporlama işlemleri (Switch ve Router) üreticilerinin ürünlerinin temin ve devreye alınması işlemleri, Altyapı için gerekli Cat.5, Cat.6, ve diğer kablolama pasif malzemelerin temini, yapılandırılması işlemleri uzman teknik ekibimiz tarafından sağlanıp en kaliteli hizmete ulaştırılmaktasınız.

network sistemi seçimi

Büyük veya küçük ağ yönetimi için basit ama güçlü bir yazılım geliştirmiştir. Sistem ağınızda bulunan routerları, switchleri, sunucuları, ve SNMP protokolü desteği olan tüm ağ cihazlarının gerçek zamanlı izlenmesini sağlayabilir ve performans ölçümlerini yapabilirsiniz. İşlemci performansı, bellek kullanımı, kullanılabilir disk alanları gibi birçok değerleri izleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Sistem binlerce ağ cihazınızı gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Tüm bilgi işlem kaynaklarının merkezi bir noktadan bir ya da yetki seviyesine göre birkaç yönetici tarafından yönetilmesini sağlayan bir yazılım çözümüdür.

firma seçimi

Güvenliğiniz için bizi arayarak ilk adımı siz atın. Deneyimli teknik ekibimiz ücretsiz olarak yer keşfini yapsın Gerek kullanılan ürünlerin kalitesi, gerekse montaj safhasındaki birinci sınıf işçilik ile 7/24 kesintisiz güvenligin keyfini çıkarın.