Kameralar artık günlük yaşantımızda bir göz gibi evimizi,işyerlerimizi ve korunmasını istediğimiz yerleri, bir göz gibi kayıt ederek güvenliğimizi sağlamaktadır. Güvenlik kameralarının caydırıcı yönü hırsızların en büyük sorunları arasındadır. Güvenlik kameraları montaj yapıldıktan sonra dvr yada normal kişisel bilgisayarada aparatı sayesinde montaj edilerek kayıt yapmaya başlar.

Kamera sistemi seçimi

Günümüzdе kullanılan CCTV güvеnlik kamеra sistеmlеri kablolu kamеra sistеmlеri vе kablosuz güvеnlik kamеra sistеmlеri olarak iki farklı yapıda satılmaktadır. Günümüzdе kablosuz sistеmlеr hеm pahalı hеmdе işlеtmе açısından sıkıntıları bеrabеrindе gеtirdiğindеn dolayı çok zorda kalınmadığı sürеcе kablosuz sistеmlеr kullanılmamaktadır. Kablosuz güvenlik kamera sistemleri çoğunlukla kablo çekmenin mümkün olmadığı uzun mesafeli alanlarda tercih edilmektedir.

firma seçimi

Güvenliğiniz için bizi arayarak ilk adımı siz atın. Deneyimli teknik ekibimiz ücretsiz olarak yer keşfini yapsın Gerek kullanılan ürünlerin kalitesi, gerekse montaj safhasındaki birinci sınıf işçilik ile 7/24 kesintisiz güvenligin keyfini çıkarın.